אודות יאיר

 
 

יאיר בית ספר לנהיגה מנוהל על ידי יאיר, מורה נהיגה ותיק, בעל רישיון הוראה ללימודי נהיגה ברכב פרטי (הן אוטומטי והן גיר ידני), אופנועים ומשאיות. ליאיר ניסיון רב בתחום – הוא החל ללמד נהיגה ב-1970, ומאז גידל תחתיו דורות רבים של נהגים. לרשות בית הספר צוות מורי נהיגה מנוסה, סובלני ואמין בן עשרה מורים.

בית הספר ממוקם בביל"ו 9 מול קניון  רחובות, ומלמד נהיגה בכל האזור – רחובות, נס ציונה, יבנה, גדרה ויישובי הסביבה. הלימודים נערכים במגוון שפות לנוחיותם של התלמידים: עברית, אנגלית, רוסית ואיטלקית. כמו כן מספק יאיר בית ספר לנהיגה עזרה בלימודי מבחן התיאוריה עבור האוכלוסייה האתיופית.

בית הספר שם דגש על הכנתם של התלמידים לא רק למבחן המעשי לקבלת הרישיון, אלא על הכנתם לרגע שאחרי. במסגרת לימודי הנהיגה ניתנים שיעורי נהיגה בכל התנאים, וכן בנסיעות בינעירוניות ובכבישים מהירים, תוך דגש על בטיחות ועל נהיגה נכונה. השיעורים נערכים בעזרת כלי רכב חדשים, ובאופנועים בכל דרגות הרישיון.

לא רק רווחת התלמידים היא בראש מעיינינו. לנו חשובה גם איכות הסביבה והשמירה על משאבי כדור הארץ. אי לכך, מרבית רכבי הלימוד המשמשים את בית הספר מונעים באמצעות גפ"מ (גז פחמימני מעובה).

  יאיר בית ספר לנהיגה ברחובות

יאיר בית ספר לנהיגה
 
 
 
גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר